Konečně se otepluje

(Už můžu konečně vyprat a uklidit tu zimní bundu?)

(Možná radši ne, já jsem vyhlášená zmrzlina…)

Oproti lednu se lehce oteplilo – to se dá konstatovat jak o počasí za oknem (dobrá, dobrá, uznávám, oteplilo se poněkud víc, už mě to přimělo odložit vysoké boty), tak o mé hlavě. Tam se ovšem oteplilo skutečně lehce. Něco málo přidávám k Lištiččině příběhu, trénuju rychlé reakce a uvažování za roh v RPG, najíždím na svou standardní rychlost v hltání knížek. Tak snad se v dohledné době dopracuju k něčemu, s čím bych se mohla pochlubit.

Nějakou chvíli už jsem nesáhla na tablet, ale onehdy jsem vzala foťák a vyrazila do terénu, tak alespoň něco málo úlovků. Jen že pořád tak nějak funguju…

Příspěvek byl publikován v rubrice Režijní poznámky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 komentářů: Konečně se otepluje

 1. Vlasta napsal:

  Krásné fotky. Totiž, krásné na tom je, že je opravdu jaro. Zatím pomalé, studené, šeříky ještě nevoní, ale i tak je to už lepší než leden, únor. A snad i bude líp.

  Měj se. 🙂

 2. Raja Luthriela napsal:

  Nádherné fotky. Já také chodím fotit. Skoro každou neděli. Co se ale týče zveřejňování na blog, zasekla jsem se někde v lednu.

  • Alissa napsal:

   Moc děkuju! Já vyrážím málokdy, chce to kombinaci nálady a počasí, což se až tak často nestává. A pak je stejně devadesát procent fotek kytiček. V podstatě jediný požadavek, když jsem si vybírala foťák, bylo slušné makro 😀

 3. Pingback: Jaro za dveřmi | Alissa píše

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..