Naděje a odvaha

čili Čeho se mi nedostává aneb Tolkien Reading Day 2021

Co budete číst vy?

Nebo co jste přečetli, to je možná pravděpodobnější, vzhledem k tomu, jak dokonale jsem na letošní Tolkien Reading Day zapomněla, včetně vyvěšení připomínky a všeho. Ale ještě není tak pozdě, aby se nedalo z knihovničky nočního stolku vzít Společenstvo Prstenu a trochu v něm zalistovat.

Paměť mi v první řadě sice nabízí cestu z Morie (“Musíme se obejít bez naděje.”), ale určitě najdu i něco vhodnějšího.

A co vy?

trd

(Zdrojem obrázku jsou Middle-earth News, Tolkien Reading Day vyhlašuje Tolkien Society.)

Komentáře: 2

 1. Díky tomu, že si teď dávám pauzu od sociálních sítí, mi Tolkien Day úplně utekl. Ale asi by to nic nezměnilo – Pána prstenů jsem dočetla začátkem roku a bylo to nádherné, leč dost náročné dobrodružství. 🙂

  Vlasta (mimochodem, udělala jsem trochu změny v blogu, hodně jsem řešila otázku soukromí a nakonec jsem se rozhodla ošetřit osobní články heslem. Nicméně budu ráda, když se i nadále budeme číst, protože mám pocit, že už se “známe” dost dlouho. 🙂 Tak jestli chceš, napiš mi na mail nebo facebook nebo někam a já ti pošlu heslo. :))

  1. Však jde hlavně o to, aby se měl člověk na co těšit a čím se zabavit 🙂
   Před pár lety jsem na jednom diskusním fóru půl roku, od září do března, psala v patřičné dny příspěvky o tom, co se v ději Pána prstenů zrovna děje, zajímalo mě tehdy, jak ta cesta vypadala v reálném čase.
   Díky za přečtení a zprávu, jdu Ti napsat mail 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..