Návraty

Kdo si koupil měkkou tužku speciálně na kreslení?

Kdo ji skoro okamžitě ztratil?

Významnou částí plánu na dnešek bylo psaní (spolu s háčkováním, praním, vynesením tříděného odpadu a jógou).  Že mi to jde, to nemohu říci… Ale když už mi nejde psát, můžu zkusit kreslit, že ano. A pak zase bude každému jasné, o kom že to pracně vymýšlím větu po větě.

Nakonec jsem s tou kresbou docela spokojená. Na to, že je to po delší době a bez předlohy…

S čím naprosto spokojená nejsem – s výkonem mého skeneru. Fotka nakonec dopadla lépe, byť rozhodně ne dobře… No, některé věci se zřejmě nemění, například to, že Alissa neumí prezentovat své kresby. Úplně stejný problém jsem řešila před jedenácti lety na blahé paměti oranžovém blogu. Akorát tam jsem se nakonec vlísala do přízně majitele slušného skeneru, jen abych hořce litovala toho, že kreslím na staré školní protokoly.

Tak se mějte krásně… a já jdu s tím tříděným.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ilustrace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 komentáře: Návraty

 1. Raja Luthriela napsal:

  Krásný obrázek. Nejvíc ne mi líbí, jak se ti povedly ty boty. Já jsem totiž nikdy nepřišla na to, jak nakreslit boty zepředu, aby vypadaly obstojně.

  • Alissa napsal:

   Díky moc! Už ani nevím, kde jsem to okoukala, a docela to funguje. Z profilu by to taky šlo, ale problém mám s jakýmkoli úhlem mezi, tomu se zoufale snažím vyhnout 😀

 2. Raja Luthriela napsal:

  Oprava: Nejvíc SE mi líbí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..