Relaxačně

… tak relaxačně, že jsem opomněla listopadový příspěvek

Ale nebudu si za to nadávat, protože nějaký ten relax si zasloužím. Alespoň maličký. (Zde vložte zoufání, kterak nic nestíhám, z některého minulého článku, anžto věci se sice mění, ale nikoli správným směrem. V některých záležitostech si za to můžu sama a s novým rokem to hodlám řešit, v některých za to nemůžu a stůjtež při mě všichni bozi.)

Krom toho, není zle, je mi vlastně celkem fajn. Nepřipadám si už jako na kreativní poušti. Momentální série nápadů není na Nobelovku za literaturu, není asi ani na pořádnou soutěžní povídku, ale jsou to nápady, nápady v plurálu, a to samo o sobě je pokrok. Něco málo si bokem datlím, přemýšlím, z čeho bych vylovila slunovratový střípek (a nenapadá mě nic, to zas bude Yule za všechny drobný). Tančím, cvičím, háčkuju, a dneska jsem zase jednou vytáhla tablet.

A jelikož jsem neměla žádný plán, jen matnou chuť kreslit, posloužila k inspiraci dnešní jógová sestava.

Stejně jako posledně, když jsem Aisling nalámala do jógové ásany, byl zdrojem referenčních materiálů dotaz na Google, tentokrát three-legged dog. Tohle je tedy zajímavější variace; já jsem ráda, když dokážu nohu zvednout do jedné linky se zády.

A třeba, když těch ásan nakreslím hodně, se jednou naučím kreslit postavu?

(Nebo je alespoň jednou dokážu zacvičit tak hezky, jako je kreslím!)

Komentáře: 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..